Forum eko.opole.pl
Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mechanicznie i technicznie (/Forum-Mechanicznie-i-technicznie)
+--- Dział: Na luzie o motoryzacji (/Forum-Na-luzie-o-motoryzacji)
+--- Wątek: Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi (/Thread-Samoch%C3%B3d-zast%C4%99pczy-z-Ergo-Hestii-w-%C5%81odzi)

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - modeleczka - 07-20-2017 08:15 AM

Cześć! Bardzo potrzebuję Waszej rady, bo nie wiem co robić. Ostatnio pożyczyłam samochód mojego męża swojej siostrze. Niestety rozbiła go, a mój mąż jeszcze o tym nie wie. Mamy samochód ubezpieczony w Ergo Hestii i zastanawiam się, czy należy nam się auto zastępczo. Może to by jakoś uspokoiło męża.

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - Morświn25 - 07-20-2017 09:38 AM

Wszystko zależy od tego, czy wypadek był spowodowany przez Twoją siostrę, czy tę drugą osobę. To jest zasadnicza różnica.

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - modeleczka - 07-20-2017 09:55 AM

Inny kierowca wjechał w bok mojej siostrze, ale to była jego wina, bo nie ustąpi8ł pierwszeństwa.

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - OleOlek - 07-20-2017 11:37 AM

W takiej sytuacji masz prawo domagać się auta zastępczego z OC sprawcy – polskie prawo o tym mówi. Wystarczy, że zdobędziesz dokumenty od swojego ubezpieczyciela, a potem skontaktujesz się z jakąś wypożyczalnią aut, która dodatkowo dogada się z Twoim ubezpieczycielem.

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - modeleczka - 07-20-2017 12:35 PM

A możecie coś polecić konkretnego? Jestem w Łodzi i chciałabym firmę z tej okolic.

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - GefreiterKania - 07-20-2017 01:51 PM

No to sprawdź sobie: http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy/, bo oni zapewniają bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy. Z tego, co wiem to współpracują między innymi z Ergo Hestią, więc nie powinnaś mieć problemów z uzyskaniem samochodu. Też mam auto ubezpieczone w Ergo Hestii a auto zastępcze w Łodzi dostałem bez problemu. Najlepiej jeśli się z nimi skontaktujesz i dopytasz o szczegóły

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - AloszaNiemcow - 07-20-2017 02:30 PM

Powiem Ci, że ja na miejscu Twojego męża byłby wściekły i żadne auto zastępcze by mi tego nie wynagrodziło.

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - szalona20 - 07-20-2017 04:28 PM

Bez przesady. Przecież drobne kolizje się zdarzają i czasem to nie od nas zależy.

Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi - GefreiterKania - 07-20-2017 07:21 PM

Koleżanka ma rację, a dobrze, że jest w ogóle możliwość wzięcia auto zastępczego, bo w przeciwnym razie trzeba by jeździć komunikacją miejską, a nie każdy ma dobry dojazd do pracy.