Forum eko.opole.pl
Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: Zdrowie naszym priorytetem (/Forum-Zdrowie-naszym-priorytetem)
+--- Wątek: Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? (/Thread-Jakie-skuteczne-tabletki-odchudzaj%C4%85ce-za%C5%BCywali%C5%9Bcie-Czy-w-og%C3%B3le-s%C4%85-takie)

Strony: 1 2

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - zagadkaON - 08-10-2017 03:59 AM

Próbowałem różnych aptecznych specyfików, a także tych reklamowanych w telewizji herbatek, ale niestety… nic specjalnie nie chce na mnie działać i pomóc mi schudnąć. Sęk w tym, że nie zmagam się z jakąś specjalnie dużą nadwagą, ale na tyle drażniąca jest, że czuję się po prostu źle.

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - AloszaNiemcow - 08-10-2017 04:23 AM

Ćwicz, żyw się jak należy, a w końcu samo zejdzie. Być moe jest tak, że organizm sam się broni, bo dla niego tłuszcz to jednak energia.

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - zagadkaON - 08-10-2017 06:55 AM

Od roku się tak broni? ;/ Wiem, jak to działa, po prostu nie mogę niżej zejść. Dlatego proszę Was, jeśli znacie jakieś skuteczne tabletki na odchudzanie, to podpowiedzcie, jakie warto.

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - mortalwombat - 08-10-2017 08:55 AM

Musisz sobie zdać sprawę, że skuteczność tabletek odchudzających jest uzależniona także od tego, ile dziennie się ruszasz, a także jaką masz dietę. Nie myśl sobie, że siedzą na kanapie przed TV i pijąc piwo, a przy tym przyjmując tabletki, zrzucisz kilogramy. Zresztą możesz o tym poczytać co nieco na: http://tabletki-odchudzanie.net.pl/tabletki-na-odchudzanie-sprawdzamy-ich-skutecznosc/. Dobra lektura dla osób, które chcą zgubić kilogramy z pomocą takich suplementów.

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - szalona20 - 08-10-2017 10:02 AM

Kiedyś korzystałam z jakichś suplementów, a nie ćwiczyłam. Kiedy je odstawiłam, to okazało się, że szybko mi wróciła poprzednia waga Sad Dopiero łącząc to z ćwiczeniai zrzuciłam trwale kilogramy.

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - zagadkaON - 08-10-2017 11:21 AM

Rozumiem, a jaki specyfik byście polecili?

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - mortalwombat - 08-10-2017 12:09 PM

Zależy, czy np. chcesz zmniejszyć przyswajanie tłuszczu, czy polepszyć metabolizm przez podniesienie temperatury.

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - zagadkaON - 08-10-2017 02:15 PM

No ja mam problem z nadmiernym apetytem.

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - mortalwombat - 08-10-2017 04:35 PM

To masz np. TriApidix 300, dobrze hamuje głód

Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie? - mrozny - 08-10-2017 05:32 PM

Ta strona, co Ci kolega wysłał, to też ranking takich tabletek. Zapoznaj się z nim i sam stwierdź, co lepsze dla Ciebie.