Forum eko.opole.pl
Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mniej ważne i poważne (/Forum-Mniej-wa%C5%BCne-i-powa%C5%BCne)
+--- Dział: Offtop po całości (/Forum-Offtop-po-ca%C5%82o%C5%9Bci)
+--- Wątek: Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! (/Thread-Szukam-Pheromax-cena-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84-pom%C3%B3%C5%BCcie)

Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - zagadkaON - 08-25-2017 07:57 AM

Cześć, chcę kupić Pheromax, ale nie wiem, gdzie tanio znajdę, ratujcie!

Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - AloszaNiemcow - 08-25-2017 09:48 AM

Tanio to raczej nigdzie Wink ale są sklepy, gdzie ceny mają normalne.

Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - zagadkaON - 08-25-2017 10:17 AM

No to ja właśnie takich sklepów szukam. Big Grin

Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - derek - 08-25-2017 11:52 AM

Ja kiedyś używałem Pheromax cena była nawet całkiem, całkiem, choć to się mogło zmienić, bo dawno kupowałem.

Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - AloszaNiemcow - 08-25-2017 01:23 PM

A gdzie kupowałeś? Bo ja trafiłem na te feromony za pośrednictwem tej strony, http://feromony-rank.pl/produkty/pheromax/ nawet byłem zadowolony z tego Pheromax cena też nie była najgorsza (widziałem już droższe specyfiki takiego typu), ale teraz kupuje sobie inne, też niezłe. Zresztą zobacz te stronę, to taki ranking feromonów, można się sporo rzeczy dowiedzieć o produktach w tym stylu.

Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - zagadkaON - 08-25-2017 04:08 PM

Słuchaj, a jak to według ciebie tak naprawdę jest ze skutecznością tego preparatu? Działa? Tak bez ściemniania, ok.?

Szukam Pheromax cena na każdą kieszeń, pomóżcie! - AloszaNiemcow - 08-25-2017 05:27 PM

Wiesz, jakoś poprawiło mi się w pracy, mam lepsze relacje z przełożonym, ale jeśli chodzi o kobiety, to nadal pracuję. Wink Nie jest źle, ale jeszcze nie zadziałało tak, jakbym chciał. Poczekam, będzie git. Wink