Forum eko.opole.pl
Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: Po męsku (/Forum-Po-m%C4%99sku)
+--- Wątek: Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? (/Thread-Macie-jakie%C5%9B-sprawdzone-sposoby-na-to-jak-skutecznie-wyd%C5%82u%C5%BCy%C4%87-cz%C5%82onka)

Strony: 1 2

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - AloszaNiemcow - 09-22-2017 12:09 AM

Cześć. Mam do was pytanie może nieco krępujące, nieco intymne, ale dlatego właśnie łatwiej o to mi pytać tutaj… Czy możecie mi powiedzieć i podzielić się ze mną poradami jeśli chodzi o przedłużanie członka? Słyszałem, ze są na to sposoby, ale no właśnie sam nie wiem… Jakie są skuteczne? Próbowaliście czegoś takiego? Co o tym w ogóle sądzicie? Podpowiedzcie mi proszę, bo sam nie wiem co robić i przydałoby mi się podpowiedzi kogoś bardziej doświadczonego.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - zagadkaON - 09-22-2017 02:45 AM

ja uważam, że to bujda. No i przede wszystkim, że jest to kompletnie zbędne, urodziliśmy się tacy, a nie inni, po co w tym grzebać? No nie dajemy się zwariować przecież…

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - pamięćAbsolutna - 09-22-2017 04:17 AM

To co, baby mogą sobie piersi robić, a faceci już penisa powiększać nie? Gdzie tu sens, logika i to całe równouprawnienie, o którym wszyscy tak głośno krzyczą??

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - zagadkaON - 09-22-2017 06:05 AM

Zrobienie biustu polega na czymś zupełnie innym, w członka jednak sylikonu nie wstrzykniesz, wiec moim zdaniem te wszystkie metody to po prostu ściema i tyle. Nie ma co kombinować, brać jakiś dziwnych rzeczy i używać jakiś pompek itp. Bezsensu i tyle.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - AloszaNiemcow - 09-22-2017 07:46 AM

A próbowałeś tego kiedyś? Czegokolwiek z dostępnych metod?

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - zagadkaON - 09-22-2017 09:57 AM

Na szczęście nie, poczytałem sobie kiedyś o tym sporo i uznałem, że naprawdę musi to być bujda. I stwierdziłem, że bezsensu się za to zabierać, lepiej że jest tak jak jest i tyle, nie ma co kombinować.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - AloszaNiemcow - 09-22-2017 11:07 AM

Rozumiem, wolałbym jednak opinię kogoś doświadczonego, kto czegoś próbował.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - pamięćAbsolutna - 09-22-2017 01:23 PM

No kolega to widocznie z tych co się nie znają, ale wypowiedzieć i tak się lubią, hehe Tongue

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - ChomikGrozy - 09-22-2017 04:00 PM

Cześć, może mnie uda się pomóc w temacie. Sam przez długi czas miałem taki problem i zastanawiałem się jak wydłużyć członka skutecznie i efektywnie... no i w końcu trafiłem tutaj: http://penilarge.eu/jak-wydluzyc-penisa/. Tam możesz poczytać o tym jak działają tabletki, a jak pompki. Ja stosuje i jedno i drugie, dla lepszej skuteczności. I powiem Ci, że jestem bardzo zadowolony z efektu jaki daje w połączeniu pompka i te tabletki Szczerze polecam, bo moim zdaniem naprawdę warto.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak skutecznie wydłużyć członka? - AloszaNiemcow - 09-22-2017 05:36 PM

Okej, dziękuję za opinię i polecenie z doświadczenia. Słyszałem o tych tabletkach Penilarge już i właśnie je rozważałem, ale wolałem się upewnić. Dzięki raz jeszcze.