Forum eko.opole.pl
Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: W biznesie i pracy (/Forum-W-biznesie-i-pracy)
+--- Wątek: Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? (/Thread-Szukam-hostess-z-Katowic-ch%C4%99tnych-do-wsp%C3%B3%C5%82pracy-Kogo-polecacie)

Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - pamięćAbsolutna - 10-05-2017 11:33 AM

Mam króciutkie pytanie jak w temacie. Potrzebuję zorganizować akcję promocyjną przed dużą konferencją na temat gier wideo i tu moje pytanie, czy lepiej zatrudnić hostessy na własną rękę czy skorzystać z pomocy agencji?

Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - GefreiterKania - 10-05-2017 12:13 PM

Ciężko stwierdzić tak po jednym zdaniu napisanym na forum. Wszystko zależy jak duża będzie ta impreza i jak złożona ma być ta akcja. Jeżeli to tylko roznoszenie ulotek i wystarczy kilka dziewczyn to nie powinno być problemu ale z większą grupą ludzi możesz sobie nie poradzić.

Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - AloszaNiemcow - 10-05-2017 01:26 PM

Ja mimo wszystko wychodzę z założenia że lepiej zlecić coś takiego jakiejś firmie która się tym zajmuje niż zaprzątać sobie głowę załatwianiem formalności związanych z zatrudnieniem hostess. Chyba masz wystarczająco na głowie w związku z samymi przygotowaniami?

Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - platynowa - 10-05-2017 02:32 PM

Jak interesują cię hostessy z Katowic to polecam ci sprawdzić ofertę firmy na stronie http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-Katowice.html. To jest właśnie agencja która dostarcza hostessy na potrzeby takich imprez czy eventów. Naprawdę znają się na rzeczy Smile

Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - pamięćAbsolutna - 10-05-2017 04:15 PM

Zastanawia mnie tylko czy kosztowo wyjdzie taniej tak czy właśnie przez agencję. Budżet jest z góry ustalony przez firmę więc też nie mam zbyt dużego pola popisu.

Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - derek - 10-05-2017 05:03 PM

Jeżeli chodzi o HostessyEvent to dostosują plan do budżetu. Z drugiej strony pomyśl tak, wolisz mieć mniej osób ale takich które profesjonalnie podejdą do tematu czy raczej zatrudnić kilka dziewczyn który ulotki wyrzucą do kosza i pójdą do domu?

Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie? - pamięćAbsolutna - 10-05-2017 07:29 PM

Chyba jednak wolę żeby ktoś te ulotki jednak otrzymał. Dobra nie było pytania, zgłaszam się do agencji i z nimi wszystko załatwię Wink