Forum eko.opole.pl
Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: To tylko w dobrym stylu (/Forum-To-tylko-w-dobrym-stylu)
+--- Wątek: Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? (/Thread-Pier%C5%9Bcionek-zar%C4%99czynowy-z-topazem-dobry-pomys%C5%82)Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - GefreiterKania - 10-25-2017 06:11 AM

Planuję ośwadczyny i znalazłem śliczny pierścionek z topazem. Ale rozmawiałem z kumplami, to jednomyslnie powiedzieli że jak zaręczyny bez diamentu? I teraz nie wiem czy to dobry pomysł, czy w ogóle wypada taki pierścionek kobiecie dac na zaręczyny? Prosze o radę.


Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - profesjonalistka996 - 10-25-2017 06:45 AM

Pierścionek zaręczynowy ma się podobać przyszłej pannie młodej i panu młodemu. Nikomu nic do tego czy jest z takim czy innym kamieniem. Nie rozumiem tej mody na brylanty. Moim zdaniem kolorowe kamienie są i ładniejsze i rzadziej spotykane.


Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - platynowa - 10-25-2017 07:55 AM

Jeśli ci się spodobał akurat ten pierścionek i uważasz ze będzie pasował do twojej kobiety, to nie ma się nad czym zastanawiać.


Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - najlepsza - 10-25-2017 10:10 AM

moim zdaniem pierścionki zaręczynowe z topazem są i piekne i bardzo eleganckie, a co najważniejsze rzadko spotykane, dzięki czemu kobieta która taki dostanie czuje się wyjątkowo. wiem coś o tym, bo sama taki dostałam od narzeczonego, jeden z tych z białego złota, które wcześniej pokazywał mi na http://virago.sklep.pl/27-pierscionki-z-topazamiw celu rozpoznania mojego gustu Smile


Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - EdytaXYZ - 10-25-2017 01:07 PM

ja bym tam mogła dostać jakikolwiek pierścionek, najważniejsze są intencje a nie kamienie.


Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - AnielaZubrzycka - 10-25-2017 02:19 PM

Jak widzę ceny pierścionków z brylantami to mnie przeraża, dwieście razy bardziej wolałabym dostać taki pierścionek z dużym topazem, niż z małym kamyczkiem diamenciku w tej samej cenie.


Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - GefreiterKania - 10-25-2017 02:42 PM

Wybrałem już co prawda jeden pierścionek, ale widzę że w tym Salonie Jubilerskim Virago jest nawet ładniejszy i nieco tańszy model. Nie żebym żałował pieniędzy na pierścionek Wink Tak właściwie szukałem pierścionka z topazem, bo najbardziej pasuje do oczu mojej lubej..


Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł? - modeleczka - 10-25-2017 05:38 PM

Znam się trochę na kamieniach i topaz jest bardzo rzadkim kamieniem. Twoja kobieta powinna docenić ten wybór Smile Topaz jest tez nazywany królewskim kamieniem, symbolizuje przepych, a co więcej jesli twoja wybranka jest religijna to powinien zaciekawić ją fakt, że o topazie jest mowa kilkukrotnie w biblii.