Forum eko.opole.pl
Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mniej ważne i poważne (/Forum-Mniej-wa%C5%BCne-i-powa%C5%BCne)
+--- Dział: Offtop po całości (/Forum-Offtop-po-ca%C5%82o%C5%9Bci)
+--- Wątek: Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? (/Thread-Jakie-uchwyty-meblowe-chromowane-polecacie)

Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - GefreiterKania - 12-14-2017 09:38 AM

Moja zona koniecznie chce szybki remont. A jak wiadomo remont nie może być zbyt szybki bo zawsze wszystko zaraz się sypać. Wiec dla mnie szybki oznacza felerny… no i jeszcze tych uchwytów meblowych szukam… Jaka marke polecacie?

Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - AloszaNiemcow - 12-14-2017 10:45 AM

Marek masz sporo do wyboru. I tak ważniejsze wg mnie jest aby uchwyty meblowe rzeczywiście pasowały do całości a nie były jak z przypadku. Bo tez takie widziałem. Ja kupuje zawsze 2-3 sztuki zapasowych. Żeby potem w razie czego było latwo wymienić.

Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - mortalwombat - 12-14-2017 12:22 PM

Ja kupowałem tutaj uchwyty https://www.ksieciunio.pl/Uchwyt-chrom-c155 no wiadomo ze trzeba dobrze podpasować uchwyty meblowe chrom wygląda elegancko no i generalnie większość mebli dobrze z nim wspolgra. Cenowo tutaj tez nie ma szaleństw. No i co ważne dobra jakość. Poki co moje sa cale a dzieci w domu.

Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - GefreiterKania - 12-14-2017 01:29 PM

Widziałem te uchwyty meblowe. Spoko dzięki : ) jeszcze chyba do nich zajrze.

Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - mortalwombat - 12-14-2017 02:29 PM

Oni maja tez aluminiowe uchwyty ale tez np. czarne białe wiec może cos takiego bardziej nowoczesnego kupisz? Bo oni maja zarówno klasyczne wzory jak i takie zupełnie nowoczesne zależy czego ci dokładnie trzeba bo może wcale nie musisz mieć chromowanych uchwytow meblowych.

Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - GefreiterKania - 12-14-2017 04:47 PM

Uchwyty meblowe chromowane podobają się mojej zonie najbardziej…. I nie chce w domu wojny Smile

Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie? - mortalwombat - 12-14-2017 05:27 PM

No tak to już poważny argument. Bo ten sklep internetowy ma duzy wybór akcesoriów Blum, Peka, Rejs… tylko kwestia przeszukania asortymentu.