Forum eko.opole.pl
Lampy - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mniej ważne i poważne (/Forum-Mniej-wa%C5%BCne-i-powa%C5%BCne)
+--- Dział: Offtop po całości (/Forum-Offtop-po-ca%C5%82o%C5%9Bci)
+--- Wątek: Lampy (/Thread-Lampy)

Lampy - EdytaXYZ - 07-10-2018 10:19 AM

Siemka! Od jakiegoś czasu rozważam o wymianie lamp w moim gniazdku. Wszystko jest takie normalne. A duża nuta innowacyjności przyda się. Toteż uznałam, że mogłabym dać do sypialni niebanalne lampy pokojowe stojące. Niedawno zauważyłam taką u przyjaciółki. Na dodatek może zdecyduję się na lampy wiszące do kuchni. Muszę przemyśleć to. Więc weszłam tutaj. Podpowiecie jakie najlepiej będzie pasowało oświetlenie do chałupy?

Lampy - najlepsza - 07-10-2018 11:51 AM

Ludzie decydują się na przeróżne połączenia. Znam to z własnego doświadczenia. Jeszcze ostatnio sama poszukiwałam dobrych rozwiązań. Uwielbiam ozdabianie chałupy. Ubóstwiam mieszać ze sobą rozmaite style. Dlatego ostatnimi czasy powiązałam nowoczesny styl z klasyką i postawiłam do salonu stojące lampy vintage. Powiem, że sama byłam mile zaskoczona całokształtem. Na dodatek mnóstwo moich znajomych wypytywało mnie jak złączyłam te style. Naprawdę warto czasami szaleć i skusić się na coś nowoczesnego. Obecnie myślę, aby coś zmienić w naszej łazience. Big Grin

Lampy - derek - 07-10-2018 01:53 PM

Co niemiara osób kusi się na zamówienie nieziemskich lamp. Ostatnio z żoną robiliśmy remont pokoju dziennego. Pragnęliśmy również zmienić oświetlenie. Początkowo planowaliśmy postawić na tradycję i wziąć lampy wiszące, ale zdecydowaliśmy się szczególnie na dekoracyjne lampy stojące do salonu. Stwierdzę, iż to było świetne rozwiązanie. Ubóstwiam późną porą oglądać TV, a chwilami światło jest pożądane, więc taka przymglona lampa spełnia wszelkie moje normy. Rozważamy jeszcze nad zamówieniem czegoś takiego do sypialni. Momentami taki intymny klimat jest wymagany. Big Grin

Lampy - mrozny - 07-10-2018 04:11 PM

Fora sieciowa to moja ciekawa rozrywka. Ten temat także mi pasi. Teraz jestem w czasie remontu i potrzebuję właściwego oświetlenia. Coraz bardziej rozważam, żeby kupić stylowe lampy kuchenne wiszące. Znalazłem trochę dobrych ofert. Pomyślę jeszcze, gdyż pragnę być pewnym, że tego typu oświetlenie będzie pasowało. A później wezmę.