Forum eko.opole.pl
Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mniej ważne i poważne (/Forum-Mniej-wa%C5%BCne-i-powa%C5%BCne)
+--- Dział: Offtop po całości (/Forum-Offtop-po-ca%C5%82o%C5%9Bci)
+--- Wątek: Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? (/Thread-Polecicie-mi-jaki%C5%9B-dobry-sklep-adidas)Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? - profesjonalistka996 - 06-25-2019 06:07 AM

Witam wszystkich! Chciałabym kupić sobie buty marki adidas, ale zastanawiam się gdzie zakupy najbardziej mi się opłacą… Macie jakieś pomysły? Najwygodniej byłoby mi zamawiać online. Z góry dzięki za wskazówki!


Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? - CUDziewczyna00 - 06-25-2019 06:37 AM

Zerknij sobie na stronę internetową https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/, znajdziesz tam naprawdę fajną ofertę. Masz tam model gazelle opinie o nim są bardzo pozytywne. Sama noszę od dwóch tygodni i jestem zachwycona.Wink Ceny w tym sklepie mają bardzo dobre. Zamówienia realizują sprawnie i szybko.


Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? - profesjonalistka996 - 06-25-2019 09:36 AM

Ktoś jeszcze zna ten sklep?? Model wygląda bardzo zachęcająco.Wink


Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? - ChomikGrozy - 06-25-2019 12:11 PM

Zamawiałem tam kilka razy. Faktycznie dobry sklep z butami marki Adidas, przede wszystkim mają duży wybór produktów i można sobie swobodnie dobierać z różnych rozmiarów. Bo w sklepach stacjonarnych z tymi rozmiarami bywało różnie, a kupowanie online jest jednak bardzo wygodne i masz tą dostępność towaru… Także polecam ten sklep z butami adidas, na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie.


Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? - szalona20 - 06-25-2019 02:20 PM

Ja od dawna już kupuję przede wszystkim przez Internet. Ciuchy, buty, kosmetyki, wszystko. Są lepsze ceny i nie trzeba biegać po sklepach, wszystko po prostu przyjdzie do domu. W CTX Sport zamawiałam nie tylko Adidasa, ale też Nike i przyznam, że z obu butów jestem bardzo zadowolona. Ceny mają faktycznie dość korzystne, warto sobie regularnie przeglądać ofertę.


Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas? - modeleczka - 06-25-2019 04:04 PM

Ja jeszcze nie zamawiałam butów przez Internet, ale chyba też zacznę. Wszędzie można trafić na jakieś okazyjne oferty, o których w sklepach stacjonarnych, które mam pod ręką, nawet nie można pomarzyć.