Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: szkolenie biznesowe czy warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej, zastanawiam się udziałem w szkoleniu z trenerem osobistym, jak to widzicie czy ktoś korzystał? Jestem ciekaw jakie to daje efekty. Chciałbym nieco zainwestować w siebie i swój rozwój.
no hej, ja skorzystałem u siebie w firmie ze szkolenia coachingowego dla moich ludzi, wspominamy to bardzo miło no i do dziś korzystamy ze wskazówek coacha Smile bardzo fajni ludzie z tych trenerów przyjaźnie nastawieni zainteresowani tobą i twoją działalnością. Zastanawiam się czy by się indywidualnie na spotkanie nie wybrać.
A oprócz klasycznego coachingu jest jeszcze jest coś takiego jak mentoring i to działa nieco inaczej tj. pomaga ci w obraniu ścieżki kariery oraz wykazaniu twoich mocnych stron. Takie szkolenie jest zarówno dla kierowników jak i osób które dopiero chcą założyć biznes.
takie szkolenie jest bardzo korzystne. Dzięki niemu możesz poznac siebie ze strony jakiej nie znałeś dotąd. Coach pokazuje ci twoje mocne i słabe strony i zacheca by te pierwsze maksymalnie wyroznic a z tamtymi jakos walczyc.
jasne, że warto! Koniecznie, jak chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku.
Przekierowanie