Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podobno laserowe zamykanie zylakow to najbardziej optymalna metoda leczenia i szukam miejsca, gdzie mozna wykonac tego typu zabieg w Poznaniu. Jaka jest cena takiego zabiegu? Jak dlugo trwa proces gojenia ran?
W tej metodzie nie dochodzi do cięcia chirurgicznego, więc wogóle nie ma problemów z gojeniem. Wiadomo, jakiś tam dyskomfort po zamknięciu naczynia laserem jest, ale to nie ma porównania z klasycznym leczeniem chirurgicznym.
Jesli interesuje Pana laserowe leczenie żylaków w Poznaniu, w prywatnej klinice, to proszę sprawdzić sobie ten link http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/. Na stronie ma Pan dokładny opis laserowej metody leczenia żylakow pierwotnych i wtórnych, a także informacje o innych formach leczenia żylaków realizowanych w tej klinice. Tak jak Pan wspomniał na wstepie, laserowe leczenie żylaków to dziś chyba najbardziej popularna metoda leczenia małoinwazyjnego, bez konieczności wykonywania nacięć.
a ile taka przyjemnosc kosztuje?
Ja usuwałem żylaki klasyczną metodą, czyli przez chirurgiczne cięcie. Jak masz duże żylaki to laserowo ci ich nie usuną. Ja chcialem właśnie robic to laserowo, ale w szpitalu powiedzieli, że nie ma sensu, bo to nie będzie skuteczne przy tak dużych zylakach.
a to nawet nie wiedzialem, ze sa takie obostrzenia, dzieki za informacje
Przekierowanie