Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuję ośwadczyny i znalazłem śliczny pierścionek z topazem. Ale rozmawiałem z kumplami, to jednomyslnie powiedzieli że jak zaręczyny bez diamentu? I teraz nie wiem czy to dobry pomysł, czy w ogóle wypada taki pierścionek kobiecie dac na zaręczyny? Prosze o radę.
Pierścionek zaręczynowy ma się podobać przyszłej pannie młodej i panu młodemu. Nikomu nic do tego czy jest z takim czy innym kamieniem. Nie rozumiem tej mody na brylanty. Moim zdaniem kolorowe kamienie są i ładniejsze i rzadziej spotykane.
Jeśli ci się spodobał akurat ten pierścionek i uważasz ze będzie pasował do twojej kobiety, to nie ma się nad czym zastanawiać.
moim zdaniem pierścionki zaręczynowe z topazem są i piekne i bardzo eleganckie, a co najważniejsze rzadko spotykane, dzięki czemu kobieta która taki dostanie czuje się wyjątkowo. wiem coś o tym, bo sama taki dostałam od narzeczonego, jeden z tych z białego złota, które wcześniej pokazywał mi na http://virago.sklep.pl/27-pierscionki-z-topazamiw celu rozpoznania mojego gustu Smile
ja bym tam mogła dostać jakikolwiek pierścionek, najważniejsze są intencje a nie kamienie.
Jak widzę ceny pierścionków z brylantami to mnie przeraża, dwieście razy bardziej wolałabym dostać taki pierścionek z dużym topazem, niż z małym kamyczkiem diamenciku w tej samej cenie.
Wybrałem już co prawda jeden pierścionek, ale widzę że w tym Salonie Jubilerskim Virago jest nawet ładniejszy i nieco tańszy model. Nie żebym żałował pieniędzy na pierścionek Wink Tak właściwie szukałem pierścionka z topazem, bo najbardziej pasuje do oczu mojej lubej..
Znam się trochę na kamieniach i topaz jest bardzo rzadkim kamieniem. Twoja kobieta powinna docenić ten wybór Smile Topaz jest tez nazywany królewskim kamieniem, symbolizuje przepych, a co więcej jesli twoja wybranka jest religijna to powinien zaciekawić ją fakt, że o topazie jest mowa kilkukrotnie w biblii.
Przekierowanie