Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Gdzie w internecie kupię części rowerowe w okazyjnych cenach? Znacie jakiś sklep?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hobbystycznie składam sobie drugi rower. Założyłem sobie że chcę złożyć jak najlepszy rower za jak najmniejsze pieniądze. Może znacie jakiś sklep internetowy z częściami do rowerów w którym znajdę jakieś promocje albo okazje?
Wysłałem ci kilka stron w wiadomości prywatnej. Jestem pasjonatem jazdy na rowerze i sam często szukam takich okazji. Co prawda mnie bardziej interesują ciuchy i akcesoria ale na tych stronach też znajdziesz części które mogą ci się przydać. Powodzenia!
Sam czasem kupuję tak części rowerowe okazja jest jak ryba, trzeba na nią polować, ale na stronie http://rowerowy-raj.pl/28-czesci-rowerowe dość często możesz znaleźć jakieś kilkudniowe promocje. Warto tak raz dziennie wejść sobie i zobaczyć bo ceny są niskie a jak jest promocja to towar szybko schodzi Smile
Polecam sprawdzać na allegro. Mój mąż śledzi często licytacje i już nie raz udało mu się kupić rzeczy za połowę ceny. Ostatnio był z siebie taki dumny bo kupił ramę która normalnie kosztowała chyba 3 tysiące a on miał za prawie tysiąc mniej.
Licytacje są spoko ale to trzeba mieć na to czas żeby śledzić. Ewentualnie można używać programów do strzelania ale wtedy ktoś może cię przelicytować o kilka zł.
Nie, licytacja nie wchodzi w grę bo zwyczajnie nie mam czasu żeby ich szukać. Za to te kilka stron które mi daliście na pewno mi pomogą. Dzięki wielkie Smile
Przekierowanie