Forum eko.opole.pl
Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: Problemy w naszym życiu (/Forum-Problemy-w-naszym-%C5%BCyciu)
+--- Wątek: Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? (/Thread-Gdzie-mo%C5%BCna-wykona%C4%87-zabieg-laserowego-leczenia-%C5%BCylak%C3%B3w-w-Poznaniu)Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? - ChomikGrozy - 07-21-2017 11:27 AM

Podobno laserowe zamykanie zylakow to najbardziej optymalna metoda leczenia i szukam miejsca, gdzie mozna wykonac tego typu zabieg w Poznaniu. Jaka jest cena takiego zabiegu? Jak dlugo trwa proces gojenia ran?


Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? - mortalwombat - 07-21-2017 01:38 PM

W tej metodzie nie dochodzi do cięcia chirurgicznego, więc wogóle nie ma problemów z gojeniem. Wiadomo, jakiś tam dyskomfort po zamknięciu naczynia laserem jest, ale to nie ma porównania z klasycznym leczeniem chirurgicznym.


Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? - modeleczka - 07-21-2017 02:33 PM

Jesli interesuje Pana laserowe leczenie żylaków w Poznaniu, w prywatnej klinice, to proszę sprawdzić sobie ten link http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/. Na stronie ma Pan dokładny opis laserowej metody leczenia żylakow pierwotnych i wtórnych, a także informacje o innych formach leczenia żylaków realizowanych w tej klinice. Tak jak Pan wspomniał na wstepie, laserowe leczenie żylaków to dziś chyba najbardziej popularna metoda leczenia małoinwazyjnego, bez konieczności wykonywania nacięć.


Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? - ChomikGrozy - 07-21-2017 02:51 PM

a ile taka przyjemnosc kosztuje?


Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? - OleOlek - 07-21-2017 05:34 PM

Ja usuwałem żylaki klasyczną metodą, czyli przez chirurgiczne cięcie. Jak masz duże żylaki to laserowo ci ich nie usuną. Ja chcialem właśnie robic to laserowo, ale w szpitalu powiedzieli, że nie ma sensu, bo to nie będzie skuteczne przy tak dużych zylakach.


Gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia żylaków w Poznaniu? - ChomikGrozy - 07-21-2017 07:31 PM

a to nawet nie wiedzialem, ze sa takie obostrzenia, dzieki za informacje